Всі статті

19 Січня, 2022
Чи просто пірнути у лунку, чи відчути сенс ВОДОХРЕЩА, як усвідомлення власого Покликання та Призначення у земному житті?

  Намалюйте рукою у повітрі дві осі системи координат і ви здавуєтесь, що похрестили простір. Хрест, це і є Вселенська Система Координат з осями Першої і Другої Заповіді «Нового Заповіту», на чому міцно стоїть Християнська філософія.

9 Січня, 2022
Мало кто знает, как зимой 1990 года Тбилиси избежал «зачистки» бригадой спецназа ГРУ ГШ

Моя служба весной и летом 1989 года приобрела особый смысл молодого лейтенанта спецназа ГРУ ГШ. Юношеские мечты о приключениях, начиная с киевской «кадетки», развед.факультета КВОКУ и попадания в настоящий спецназ продолжали сбываться.

Тільки уявіть собі, якби Різдво та Новий Рік усі християни святкували одночасно з 31 грудня на 1 січня

Мережі супермаркетів в усьому світі втратили б 13% річної виручки, адже втратили б один «великий стіл» у багатьох родинах… Продаж спиртного цього місяця впала б на 73%, оскільки сенс Різдва переважав би сенс простого літочислення в застільних тостах… Безробітними стали б мільйони Санта-Клаусів, Дідів-Морозів та Снігуроньок, адже їхній образ не вписувався б у сімейний сенс […]

30 Квітня, 2021
Думки у Страсну п’ятницю:

«Людство дорослішає, втрачаючи «молочні зуби». А Отець попереджував…»

18 Квітня, 2021
Як Україні подолати історичне рейдерство Росії та прорватись у краще Майбутнє

Такої відкритої психологічної напруги з боку Росії, та у відповідь, – такої спокійної і впевненої сили підтримки з боку США, Україна ще не отримувала. Історичний момент – скористатися «вікном можливостей» та перехопити ініціативу.

15 Квітня, 2021
ВВП замінити на «Індекс ЩАСТЯ» – вакцина від вимирання Людства

«ВВП вимірює усе, крім того, заради чого варто жити»

7 Грудня, 2020
Служу державі: Як бізнес може допомогти зростити унікальний сегмент справжньої української еліти

Заощаджуючи час на скигленні про відсутність справжніх еліт в Україні, пропоную перейти до моделювання систем, що можуть сприяти появі, зростанню та зміцненню таких людей у країні.

16 Квітня, 2020
На шляху до блакитного океану

Підбиваючи підсумки року, що минув, ми традиційно оцінюємо зроблене та будуємо плани на майбутнє. Починаємо з себе, своєї сім’ї, справи свого життя, країни, а тоді переходимо до світу, що оточує. Покликання ділового медіа — знаходити нові можливості в економічних процесах сьогодення та майбутнього і ділитися ними з бізнес-спільнотою.