Книга «ПЕРЕХРЕСТЯ» доповнене видання
Важлива та дорога КНИГА для власників бізнесу
Замовити книгу

Книга ПЕРЕХРЕСТЯ, що вперше вийшла 08.08.08 року накладом  у 10.000 екземплярів та надалі була перевидана більше 17 разів в Україні, Грузії та Болгарії, виконала своє первинне завдання – поділитися позитивною гіпотезою Сенсу Людського Життя, квінтесенцією чого є ЩАСТЯ.

Не дивлячись на активне просування останніми роками сенсу ЩАСТЯ (Happy Planet Index, Резолюція ООН по ЩАСТЮ, Action for Happiness, Міжнародний День ЩАСТЯ 20 березня…), людство продовжує топтатися у глухому куті сенсу подальшого розвитку. Пандемія і глобальна економічна криза, що охопила весь світ, – яскраве тому підтвердження.

На превеликий жаль, Світом править не Любов, а Економіка! І саме сучасна Економічна Парадигма, з її підходами, мотиваціями та інструментами, – поступово вбиває Людство.

Соціальнезавдання

50% коштів від продажу книги «ПЕРЕХРЕСТЯ» направляється на рахунок Дитячого відділення «Національного інституту раку»

Соціальнезавдання

Оновлене і доповнене новими сенсами «ПЕРЕХРЕСТЯ», підготовлене саме для власників бізнесу, від усвідомленої діяльності яких залежить доля нашої Цивілізації (як би пафосно це не звучало). Роль бізнесменів і бізнес-спільнот виходить на перший план і стає більш вагомою та важливо, ніж роль політиків і чиновників.

Чи зможе бізнес виконати свою історичну місію? Спочатку її треба усвідомити…

Важлива та дорога для бізнесмена книга «ПЕРЕХРЕСТЯ»

777 грн