Чи просто пірнути у лунку, чи відчути сенс ВОДОХРЕЩА, як усвідомлення власого Покликання та Призначення у земному житті?

19 Січня, 2022

 

Намалюйте рукою у повітрі дві осі системи координат і ви здавуєтесь, що похрестили простір. Хрест, це і є Вселенська Система Координат з осями Першої і Другої Заповіді «Нового Заповіту», на чому міцно стоїть Християнська філософія.

Але, для кожної людини, найважливішим є співпадіння власної Системи Координат (Покликання і Призначення) зі Вселенською. Можливо у воді, як гарному провіднику, набагато легше провести це відкалібрування.

Отже тоді, всім відомий вислів «НЕСТИ СВІЙ ХРЕСТ», що сприймається, як тяжкість життя, насправді означає ні що інше, як — знайти своє Покликання і Призначення в житті, й виконувати їх.

ПОКЛИКАННЯ — унікальна та неповторна реалізація здатності людини творити в якомусь із сегментів суспільного життя. Це може виражатися у будь­-якій професії чи хоббі людини, яка отримує задоволення, радість, а іноді й щастя від улюбленої справи («сродна праця» за Григорієм Сковородою). Тобто, поняття Покликання працює на планетарному рівні (горизонтальна ось координат) й поширюється на сферу наших діянь у суспільстві, коли, творячи, ми змінюємо Світ на краще. Знайшовши своє Покликання, легше усвідомити і своє Призначення.

ПРИЗНАЧЕННЯ — діяння людини для виконання Вселенських завдань. Вектор людських дій у цьому діапазоні направлений вертикально у Небо і працює на вселенському рівні самореалізації. Одним з Призначень людини є материнство і батьківство. Інші можуть бути результатом майстерної Творчості, що переходять на рівень витворів Мистецтва.

Найвищим, відповідальним перед Творцем, рівнем людської діяльності є Політика – Мистецтво зміни Світу на краще.

На превеликий жаль, Людство так і не зрозуміло Сенсу справжньої політичної діяльності, трактуючи її, як «мистецтво компромісів» для накопичення багатств, та хибно заявляючи, що «влада від Бога». Але, влада для Бога і буде перед ним відповідати, чи Світ змінився на краще?

Життя продовжується, даючи Людству і кожному з нас Шлях до усвідомленого щасливого буття.

Вітаю з ВОДОХРЕЩАМ!

Бажаю Вам реалізації власного Покликання і Призначення у Вселенській Системі Координат!