Думки в Страсну п’ятницю:

«Людство дорослішає, втрачаючи «молочні зуби». А Отець попереджав …»

«Ризикну порівняти Людство з 6-7-ми річною дитиною, яка має стати трохи самостійнішою і збирається йти вчитися у перший клас… Страшно! А тут ще, ні з того ні з сього випадають зуби!!! Трохи боляче, але більше – страшно!

Так просто було грати в пісочниці і відбирати у сусіда вподобану іграшку… А Батько казав, що це не добре і дорослі так не поступають. Але ж не все бачить Отець. Поки він на роботі, можна побільше набрати чужих іграшок …

Хоча Отець завжли казав, що кількості іграшок немає Сенсу…

А як же буде завтра, коли дитина стає дорослішою і потрібно буде відповідати за свої вчинки?»

Ми з Вами є свідками трансформаційного перелому нашої Цивілізації, після якого все – і політика і економіка і охорона здоров’я і освіта…, та все навколо і кожен з нас – стане іншим. Все, що не зміниться – зникне…

Звичайно ж, процеси досить інерційні і все відбувається не в одну мить. Пам’ятаю, як вивчаючи глобальну економічну кризу 2008 року, отримали висновки, що це був не стільки економічна, скільки смислова цивілізаційна криза 2000 року, відсутність реакції на яку призвело до економічних потрясінь.

Відсутність реакції на СМИСЛОВУ ЦИВІЛІЗАЦІЙНУ КРИЗУ триває і сьогодні, коли все Людство намагається врятуватися від зненадської епідемії коронавируса.

Може саме час замислитись про Сенс людського життя на планеті Земля і про нові правила співіснування і взаємодії Людства, щоб зробити життя наших дітей, онуків і правнуків безпечним, затишним і ЩАСЛИВИМ?

Дванадцять років тому, коли ми піднімали це питання, багато хто крутив пальцем біля скроні. Ми тоді почали дискусію про необхідність пошуку Нової Економічної Парадигми Світу, місця України в Новій Цивілізації та її Національної Ідеї, яка згуртує народ. Зізнаюся, у нас не вийшло підняти обговорення питання ні на рівень держави, ні, тим більше – на рівень Людства.

Можливо сьогодні знайдеться більше однодумців, інструментів і ресурсів не втратити час і шанс змоделювати краще МАЙБУТНЄ для наших дітей, онуків і правнуків.

Так як я з бізнесу, беруся шукати відповіді на болючі питання з колегами-бізнесменами. Вони – відмінні творці! Головне відшукати Нові Сенси…

Час осмислювати, молитися і вірити.

Всеодно настане ВОСКРЕСІННЯ!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *