Книга «У пошуках СПРАВЖНОСТІ»

Глава 5. Весна-літо 2014 року. ІАЦ РНБО

Йшов квітень 2014 року. Після перемоги «Революції Гідності», жорсткої окупації російськими військами Криму та частин Донецької і Луганської областей, напруга та невизначеність переповнювали весь простір країни, просочувались у наші душі з кожним подихом весняного повітря.

Глава 4. «Революція Гідності»

… Йшов третій місяць протистояння «Другого Майдану» та влади, яке стартувало з дня побиття міліцією студентів, що протестували проти зриву Януковичем підписання Угоди між Україною та Євросоюзом.

Глава 3. Турнір “Репутація України-2020” (Гра ПЕРША). ZNAY-Проект.

24 серпня 2011 року Україна відзначала 20-річчя Незалежності за часів четвертого Президента – Віктора Януковича, який «царював» з лютого 2010-го. У бізнес-спільноті святкового настрою не було геть.

Глава 2. СОЦІАЛЬНИЙ КАПІТАЛ

Весною 2010 року я зняв офіс на Шота Руставелі-29 і власним коштом утримував невелику команду, яка супроводжувала соціальні проекти ГО «Українська Громада», «Клуб КОЛО» та «Інститут Вивчення ЩАСТЯ».

Глава 1 «Проект Україна. Формування ефективної Національної Ідеї»

Так «випадково» співпало, що перший тираж книги «ПЕРЕХРЕСТЯ» з 10.000 примірників вийшов вранці 08.08.08 року. Я з нетерпінням дочекався обіду, коли зміг поїхати забрати пару сотень екземплярів в редакції журналу «Райдуга». Сказати, що я був щасливий, – нічого не сказати! Я виношував ідею написання цієї книги з 2002-го, після кількох років випробувань долі та особистого […]